Populaarsemad bakalaureuseõppe erialad on: riigiteadused, õigusteadus, inglise keel ja kultuur, alushariduse pedagoog, kehakultuur, Lähis-Ida ja Aasia kultuurilugu, sotsioloogia, klassiõpetaja ja psühholoogia.

Populaarsemad magistriõppe erialad on: eripedagoog-nõustaja, kirjalik tõlge, õigusteadus, sotsiaaltöö, organisatsioonikäitumine, keskkonnakorraldus, keeletoimetaja, psühholoogia, alushariduse pedagoog ja kommunikatsioonijuhtimine.

Doktoriõppesse esitati 67 sisseastumisavaldust, neist kõige enam kasvatusteaduste doktorantuuri, kultuuride uuringute doktorantuuri, riigi- ja poliitikateaduste doktorantuuri ning ajaloo doktorantuuri.

Tänavune sisseastumisdokumentide vastuvõtt kestab 7. juulini, 11. juulist algavad sisseastumiseksamid. Erandina saab veel kuni 18. juulini SAISi kaudu esitada dokumente nendele erialadele, kuhu kandideerimisel arvestatakse üksnes riigieksamite tulemusi. Üks inimene saab kandideerida korraga kuni kahele erialale, avaldusi saab korraga esitada nii riigieelarvelisele kui riigieelarvevälisele kohale.

Vastuvõtu ajakavaga saab tutvuda Tallinna Ülikooli kodulehel http://www.tlu.ee/vastuvott