Tähtpäeva raames tuuakse kultusfilmiks kujunenud ropp rullnokkade kultuuri pilav film ja selle 11 osa ainult üheks õhtuks uuesti suurele ekraanile.

„Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas” esilinastus 2006. aastal suurema kärata, kuid mitu kuud hiljem sai filmist tõeline kultushitt. Seda levitati kõikide kanalite kaudu ja vaatasid tuhanded inimesed. „Tulnuka” terav satiir on siiani päevakohane. Alles linastus ju ossikultuuri tungiv „Päevad, mis ajasid segadusse”. Triin Ruumeti täispikk debüüt on pigem tõsine draama, aga „Tulnukas” seevastu siiani humoorikalt ropp ja ajuvaba.

Mäletatavasti on filmi peaosades Märt Avandi, Ott Sepp, Indrek Ojari, Vallo Kirs, Uku Uusberg, Ago Anderson, Indrek Taalmaa, Merle Jääger ja Kristjan Sarv.

„Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas” linastub 22. mail kinos Sõprus. Kohal on ka režissöör Rasmus Merivoo, filmiga seotud inimesed, kultuuriloolased, fännid ja muidugi bemmid. Piletid ainult kohapealt (eelregistreerimisega Facebooki sündmuse all) viis eurot, tossude ja nokamütsiga vaatajatele on hind kolm eurot.