Aasta oodatuim lugu, südamest südamesse intervjuu Eesti ühe armastatuma muusiku Tanel Padariga on maiuspala kõigile neile, kes Taneli tegemistele ja läbielamistele sel aastal kaasa elasid.

Tanel ütleb, et on saanud aru, kui tähtis on kanda eeskuju rolli, ja kavatseb seda ülesannet nüüdsest äärmiselt tõsiselt võtta. Selle asemel et pärast kibedat suhte lõppu musta masendusse langeda, jooma hakata ja ennast hävitada – nagu sellisel puhul eeldatakse –, avas Tanel südame uuele. Aasta lõpuks on tal kõik uus: armastus, bänd, plaat ja muusikavideo takkapihta. Tanel räägib tugevate inimeste keeles, aga igaühel on võimalik tugevaks saada. Tanelist eeskuju võttes. Ole iseenda parim sõber ja usalda ennast.

Ükskõik kui julmalt elu sind maha surub, tõuse püsti ja mine edasi. Viska oma elust välja negatiivne, mis hoiab stressifooni ega tee õnnelikuks.

Ainult nii jõuad lähemale oma unistustele ja hingerahule ning saad ühel päeval elule tagasi vaadates vastata küsimusele „Kas sellist elu ma tahtsingi?” rahuga hinges: jah, see oli minu unistuste elu.