Nendega me koostööd ei näe. Siin erineme, Urmas Sõõrumaa ning Mart Luik on valmis Keskerakonnaga koostööks. Senised sõnumid on loonud mulje, et Sõõrumaa pea vägisi trügib hoopis Savisaarega kokku. See võtab Keskerakonnalt valijaid, praegu positsioneeritakse ennast Savisaare lähedale.

Reformierakonna valija ei oota Tallinnas Savisaare ja Keskerakonna võimulejätmist nende kasuks koostööd tehes vaid muutust paremuse suunas. Tallinna TV ja linnaraha raiskamise lõpetamist ja uusi lahendusi. Tallinn – Helsinki tunnelist, moodsa trammiühenduseni Haabersti, Mustamäe, Lasnamäe ja Pirita suunal.

Keskerakonna kukkudes lõpetame ülikõrget tulu pakkunud koolide lepingud. Sõõrumaa valimisliidul tuleb teha valik, kas toetada Toomi, Kõlvarti plaane venekeelse hariduse eranditest või alustada eestikeelset õpet lasteaiast, millele küsime valimistel tuge. See on veelgi põhimõttelisem küsimus.

Tallinn on eelmäng lõppmängule riigis, valimiste järel tuleb riigis tagasi pöörata praeguse koalitsiooni tehtud astmeline tulumaks ja maksutõusud.